Spływy Kajakowe - Suwalszczyzna, Augustów, Litwa
Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu na Suwalszczyźnie, Pojezierzu Augustowskim i Litewskim  - aktywnie - w kajakach. Poniżej kilka propozycji jakie przygotowaliśmy dla Państwa.

Jest to kilka bardzo pięknych i znanych szlaków kajakowych jakie obsługujemy, zarówno poprzez spływy zorganizowane jak i wypożyczeniem na nie sprzętu.

SPŁYWY KAJAKOWE

 • Spływy kajakowe jednodniowe

  Zapraszamy na jednodniowe, spływy najpiękniejszym odcinkiem rzeki Czarnej Hańczy, Rospudy i dziewiczej Marychy.
  Więcej
 • Spływy kajakowe - Czarna Hańcza

  Czarna Hańcza wraz z Kanałem Augustowskim tworzy jeden z najatrakcyjniejszych szlaków kajakowych w Polsce, przebiegający przez kompleks Puszczy Augustowskiej.
  Więcej
 • Spływy kajakowe - Rospuda

  Atrakcyjny szlak kajakowy - polecany doświadczonym kajakarzom. Szlak ten biegnie przez dziewięć jezior i kończy w Augustowie.
  Więcej
 • Biebrza

  Szlak Biebrzy jest szlakiem łatwym i nieuciążliwym, bardzo malowniczym, o nieprzeciętnych walorach przyrodniczych. Szlak pozbawiony przeszkód, nie wymaga przenoszenia kajaku, silnie meandrujący z licznymi starorzeczami i zakolami
  Więcej
 • Kajaki - nasz sprzęt

  Posiadamy bardzo wygodny i nowoczesny sprzęt pływający. Są nimi kajaki Brio 2+1, Rand oraz Canoe 3 i Explorer. Sprzęt ten zarówno użyczamy na naszych spływach zorganizowanych jak i wypożyczamy na jednodniowe wycieczki kajakowe.
  Więcej