Spływy kajakowe Rospuda | Szekla

Rospuda to malownicza rzeka, która w swoim obrębie posiada wiele unikalnych darów przyrody. To prawdziwy skarb na mapie Polski, bardzo chętnie odwiedzany przez miłośników wypraw kajakowych. Na wodach Rospudy oderwiesz się od rzeczywistości, odpoczniesz i przeniesiesz się w zupełnie inny świat, wolny od pośpiechu oraz nerwów.

Kilkudniowe spływy kajakowe

Serdecznie zapraszamy na spływy kajakowe rzeka Rospudą. Posiadamy wygodne i bezpieczne kajaki, które pozwolą się w pełni delektować całą masą sportowych i rekreacyjnych emocji. Zabierz swoich przyjaciół, rodzinę lub wyrusz samotnie w pełen wspaniałych przygód spływ kajakowy Rospudą.

Rospuda – rzeka, które nigdy się nie nudzi

Spływ kajakowy Rospudą z pewnością nie będzie monotonny. Rzeka na niektórych odcinkach przypomina potok górski, z kamienistym dnem i silniejszym prądem. Wokół otacza nas dzika natura z głazami, powalonymi drzewami oraz niezwykłymi odgłosami natury. Z pewnością będzie to wspaniała przygoda, którą będziesz chciał koniecznie powtórzyć. 

Galeria

Spływy kajakowe - Rospuda

 • Spływ rzeką Rospudą 6dni

  Rospuda na niektórych odcinkach ma charakter rzeki górskiej, dno kamieniste, żwirowo - piaskowe, liczne przeszkody w postaci głazów wystających z wody oraz powalone drzewa uatrakcyjniają spływ. Ostatni odcinek spływu to dolina Rospudy w pobl
  Więcej
 • Spływ rzeką Rospudą 5dni

  Spływ rozpoczyna się noclegiem na polu namiotowym w Matłaku, skąd następnego dnia wyruszamy w niezapomnianą przygodę …… Atrakcyjny szlak kajakowy polecany doświadczonym kajakarzom.
  Więcej
 • Spływ rzeką Rospudą weekendowy

  ROSPUDA - Atrakcyjny szlak kajakowy polecany doświadczonym kajakarzom. Rospuda biegnie z północy na południe Pojezierzem Suwalskim i Równiną Augustowską przez 9 jezior: Czarne, Rospuda, Kamienne, Garbaś, Głębokie, Sumowo, Okrągłe, Bolesty
  Więcej

Pozostałe informacje

 • Spływy kajakowe jednodniowe

  Zapraszamy na jednodniowe, spływy najpiękniejszym odcinkiem rzeki Czarnej Hańczy, Rospudy i dziewiczej Marychy.
  Więcej
 • Spływy kajakowe - Czarna Hańcza

  Czarna Hańcza wraz z Kanałem Augustowskim tworzy jeden z najatrakcyjniejszych szlaków kajakowych w Polsce, przebiegający przez kompleks Puszczy Augustowskiej.
  Więcej
 • Biebrza

  Szlak Biebrzy jest szlakiem łatwym i nieuciążliwym, bardzo malowniczym, o nieprzeciętnych walorach przyrodniczych. Szlak pozbawiony przeszkód, nie wymaga przenoszenia kajaku, silnie meandrujący z licznymi starorzeczami i zakolami
  Więcej