Spływy kajakowe jednodniowe | Szekla

Mamy dla Ciebie doskonały sposób na spędzenie wolnego dnia! Jednodniowe spływy kajakowe pozwolą poznać wiele interesujących miejsc z dala od miejskiego zgiełku.

Jednodniowy spływ niezwykłymi rzekami

Nasza oferta to spływy jednodniowe rzekami Marycha, Czarna Hańcza czy Rospuda. Każda z nich ma do zaoferowania pełen wachlarz atrakcji, które nikomu nie pozwolą się nudzić. Bogata roślinność, liczne zwierzęta, dzikość natury oraz cisza, której nie uświadczysz nigdzie – to tylko nieliczne powody, dla których powinniście wybrać się na jednodniowy spływ kajakowy.

Spływy kajakowe dla każdego

Proponujemy organizację spływu kajakowego dla dowolnej liczby osób. w ramach spływu dowozimy uczestników we wskazane miejsce oraz odbieramy dowożąc do naszej bazy. Wybraliśmy najbardziej malownicze trasy, które pozwolą na niezwykle przyjemne aktywne spędzenie czasu na łonie natury.

Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań! Malowniczo położone rzeki okolic Augustowa czekają na Ciebie! 

Spływy kajakowe jednodniowe

 • Spływ rzeką Marychą

  W miejscowości Zelwa, za mostem rozpoczynamy spływ i zarazem wpływamy na teren rezerwatu „Kukle”. Po ok. 6 km dopływamy do granicy polsko-litewskiej i już do końca spływu płyniemy wzdłuż granicy. Na tym odcinku Marycha jest rzeką gran
  Więcej
 • Spływ Czarną Hańczą

  Zapraszamy na jednodniowe, spływy najpiękniejszym odcinkiem rzeki Czarnej Hańczy na odcinku Frącki – Rygol (23,1 km)
  Więcej
 • Spływ rzeką Rospudą

  Małe Raczki – Święte Miejsce (15 km ok. 4-5 godz.) Najatrakcyjniejszy odcinek odcinek rzeki Rospudy. Spływ rozpoczynamy na polu namiotowym przy elektrowni wodnej. Po sześciu kilometrach dopływamy do mostu kolejowego w Raczkach.
  Więcej